Вардар - Митјиланд (видео, 15.04.2017)

Вардарки уште еднаш го повторија она што претходните три сезони го постигнуваа, се пласираа на Ф4 турнирот во лигата на шампионите откако победија и во реванш натпреварот со Митјиланд, овојпат со 26-24 (11-12)

вторник, 18 април 2017 - 16:54