Вардар - ЧСМ Букурешт (видео, 06.05.2017)

Вардар стигна до своето прво финале во лигата на шампионите откако го победи ЧСМ Букурешт со 38-33 на полуфиналниот натпревар на Ф4 турнирот

недела, 7 мај 2017 - 13:58