Турнир „Вардар 2017“: Вардар - Будуќност

Вардар го победи Будуќност во вториот меч од групната фаза на турнирот „Вардар 2017“ што се оджа во Скопје. „Црвено-црните“ триумфираа со 26-15 (15-8).

вторник, 29 август 2017 - 11:01