Мец - Вардар (ЛШ видео, 05.03.2017)

Првпат сезонава вардарки по едно завршено коло ќе бидат на второто место на табелата, откако од Франција се враќаме со пораз од 28-42 (16-19) од дуелот со Мец.

среда, 8 март 2017 - 13:31