Покана за прес-конференција

Ракометниот клуб Вардар Ве повикува на прес - конференција пред натпреварот од Главната фаза од женската Лига на шампиони помеѓу екипите на Вардар и Будуќност (Црна Гора).

Прес - конференцијата ќе се одржи во четврток (08.02.2018) во собата за видео проекции во СЦ "Јане Сандански" во 12 часот.

Натпреварот меѓу Вардар и Будуќност е закажан за сабота (10.02.2018) во 15.00 часот во СЦ "Јане Сандански".

вторник, 6 февруари 2018 - 12:51