Израдувајте ги саканите: 45 отсто попуст на женската колекција во Вардар Фаншоп

Во пресрет на празникот на вљубените и на Свети Трифун од утре, 11 февруари 2019 година, во Вардар Фаншоп ќе понуди попуст дo 45 отсто на женската колекција на Хумел.

Специјалниот попуст ќе биде во неделата кога се подготвувавме за натпреварот на неделата од ЕХФ Лигата на шампионите, меѓу Вардар и Веспрем што е закажан за 16. февруари во игра во СЦ „Јане Сандански".

Попустот, што е дел од бројните изненадувања кои Вардар Фаншоп во соработка со РК Вардар ги подготвува за верните фанови на најтрофејниот ракометен клуб во Македонија, ќе заврши во сабота, 16 февруари.

Но, не испуштајте да го посетите салонот којшто се наоѓа во склоп на СЦ „Јане Сандански" да проверите што специјално подготвивме за фановите .

недела, 10 февруари 2019 - 17:32