• 10 март / 19:30
 • 2 март / 15:00
 • 25 фев / 15:00
 • 10 фев / 15:00
 • 4 фев / 17:00
 • 27 јан / 17:30
 • 17 дек / 15:30
 • 13 дек / 15:00
  44:17
 • 7 дек / 15:00
  10:45
 • 6 дек / 19:30
  24:41

Livescore

 • Лига на шампиони - Главна фаза 2017/18

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар4400121:1018
  2Мец4301102:936
  3ФТЦ4202118:1134
  4Будуќност420299:964
  5Битигхајм410398:1102
  6Турингер400492:1150
 • ЕХФ Лига на шампиони - група Ц 2017/18

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар6600182:14712
  2ФТЦ Будимпешта6402183:1678
  3Турингер6105145:1672
  4Ларвик6105152:1812
 • Женска лига 2017/2018

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар121200565:20036
  2Металург12804303:26924
  3Вардар јуниор12723322:32723
  4Пелистер12714321:33122
  5Куманово12705325:33821
  6Деспина122010242:3666
  7Гевгелија12129240:3505
  8Овче Поле121110282:4194

Биди мангуп, навивај за Вардар!

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели