• 17 нов / 19:00
 • 11 нов / 13:30
 • 4 нов / 17:00
 • 21 окт / 17:00
 • 15 окт / 14:00
 • 6 окт / 19:00
 • 16 сеп / 19:00
  27:25
 • 16 сеп / 16:00
  45:9
 • 14 сеп / 19:00
  30:27
 • 13 сеп / 19:00
  22:24

Livescore

 • Лига на шампиони - Главна Фаза 2016/17

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар10712311:27915
  2Будуќност10703286:24814
  3ФТЦ10622290:26514
  4Мец10505273:23810
  5Турингер10217257:2865
  6Астраханочка10109229:3302
 • ВРХЛ 2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар6501187:14910
  2Будуќност6402170:1588
  3Крим6204157:1724
  4Подравка6105136:1712
 • Женска лига 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Металург161501522:28045
  2Вардар СЦЈС171502560:35445
  3Куманово171106457:42533
  4Прилеп16709364:40921
  5Гевгелија174013338:42912
  6Овче Поле164012338:46512
  7Пелистер172015322:5396
 • ЕХФ Лига на шампиони - група Б 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар6510220:14811
  2ФТЦ6411172:1549
  3Асраханочка6105156:1892
  4Лајпциг6105139:1962

Биди мангуп, навивај за Вардар!

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели