• 2 апр / 16:00
 • 1 апр / 18:00
 • 26 март / 16:00
 • 25 март / 18:30
 • 11 март / 17:30
 • 5 март / 15:00
 • 26 фев / 17:30
  28:31
 • 25 фев / 16:30
  26:24
 • 12 фев / 14:00
  29:31
 • 4 фев / 17:30
  23:21

Livescore

 • Лига на шампиони - Главна Фаза 2016/17

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар8611247:21113
  2ФТЦ8611238:21213
  3Будуќност8503224:20510
  4Мец8305203:1906
  5Турингер8206202:2214
  6Астраханочка8107189:2642
 • ВРХЛ 2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Будуќност220066:584
  2Вардар210167:592
  3Подравка210159:572
  4Крим200250:680
 • Женска лига 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Металург131201411:23436
  2Вардар СЦЈС131102403:27933
  3Куманово12804310:29424
  4Прилеп12507257:29315
  5Гевгелија12309227:2979
  6Овче Поле122010240:3366
  7Пелистер122010224:3416
 • ЕХФ Лига на шампиони - група Б 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар6510220:14811
  2ФТЦ6411172:1549
  3Асраханочка6105156:1892
  4Лајпциг6105139:1962

Биди мангуп, навивај за Вардар!

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели